Advert

1989 ve 2020 BİTMEYEN SEZONLAR

Öncelikli olarak tüm okurlarımdan özür dilerim tekrar o kara yılı hatırlara getirdiğim için 20 OCAK 1989 BİTMEYEN SEZON hatırlayın Samsunspor liglerde fırtınalar estiriyor özellikle 1986-1987 sezonunda galibiyet rekorları kırıyor devre arasına 11 puan farkıyla giriyor ve o meşhur malum takım varya Lobisiyle beraber devreye girip geriden gelip ayak oyunları ile şampiyonluğumuzu elimizden alıyor.

1989 ve 2020 BİTMEYEN SEZONLAR
1989 ve 2020 BİTMEYEN SEZONLAR Samsun Güncel Haber

Yazayım o takım (  GS ) bizim şampiyonluğumuzu yedi onu unutmadım ,unutmayacağım geçmiş yıllarda Bursasporun yaptığı başarıyı o yıllarda biz yapacaktık yalan mı? paralı ve başarılı bir başkanımız vardı ama yedirmediler ve bizi yediler biraz sizi eskiye götüreyim Samsunspor niye başarılı idi ilk 11 de 6 tane banko oynayan  Samsunlu oyuncu  vardı yedeklerin hepsi Samsunun çoçukları idi daha iyi olacaktık ki o malum 1989 yılı ve kaza bizi bitirdi. Ölenlere Rahmet yakınlarına sabır diliyorum Sağ kalıp futbol hayatı biten abilerimede tekrar geçmiş olsun diyorum. O yıllarda belkide kaza olmasa ilk şampiyon biz olacaktık veya Ertuğrul Sağlam bize transfer olmayacaktı ve kaza sonrası ilk transferimiz Ertuğrul Sağlam oldu bizde çok iyi maçlar çıkartıp bjk transfer oldu yıllar sonra bjk onunla şampiyonluk yaşadı sonra Kurtuluşun Başkenti  mucizeler şehri Samsunda hocalığı başladı ve hoca olarak gittiği Anadoludan daha şampiyon çıkmaz denilen Bursasporu şampiyon yaptı. Ve geldik 2020 yılına ALLAH'IM bize yine bir büyük başkan  Yüksel Yıldırımı nasip etti ve Samsunspor da beklenen değişiklikler yapılmaya başlandı gencecik , eğitimli, yakışıklı fişek gibi bir kurumsal yönetim oluşturdu. Hocamız Her zaman bahseder bende çok özel yeri olan ve duygusal anlamda bağlandığım  YOLUMUN ACISIYLA TATLISI İLE DEFALARCA KESİŞTİĞİ MUCİZE ŞEHİRİN TAKIMI  SAMSUNSPORA  ERTUĞRUL (SAĞLAM GELMİŞ ) ,5 YILLIK İMZA ATILMIŞ hedefler büyük koyulmuş öncelikli olarak  takımda disiplin ,sevgi , saygı tavan yapmış ve hepimizin 4 Gözle beklediği sportif başarılar rekorlarla gelmiş futbol takımı bir bir rekorları kırıyor alt yapımız gümbür  gümbür gelecek vaad ediyor şehirde sokaklar bayraklarla donatılmış sampiyoluğu beklerken... Tüm Dünyayı saran ve bizde de kısa sürede etkilerini çoğaltan Corona virüsü tüm spor liglerini erteletti. Tabi bizim gibi yönetim ,teknik ekip ve futbolcular ve taraftarla beraber bütünleşip organize olan takım için hiç iyi olmadı bu insan hayatını direk etkileyen virüsten hep beraber bilinçli olup evlerden dışarı çıkmayıp sağlıkcılarımızın uyarılarını dikkate alıp kurtulacağız İNŞALLAH.

VE NERDE KALMIŞTIK DEYİP ACIYLA BİTEN 1989 SEZONUNU HİÇ UNUTMADAN UNUTTURMADAN YOLUMUZA EMİN ADIMLARLA  YÜRÜYÜP  YARIM KALAN 2020 SEZONUNU ŞAMPİYONLUKLA TAÇLANDIRACAĞIZ. 

SAYGILAR
   
 
 
 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİDE KANSERİNDEN DEĞİL GEÇ KALMAKTAN KORKUN
MİDE KANSERİNDEN DEĞİL GEÇ KALMAKTAN KORKUN
OZON TEDAVİSİ BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRİYOR
OZON TEDAVİSİ BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRİYOR