Advert

KAPTAN KUYUMCULUK'TAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Kaptan Kuyumculuk , koronavirüs ile mücadele kapsamında geçici olarak şubelerini kapatma kararı aldı.

KAPTAN KUYUMCULUK'TAN ÖRNEK DAVRANIŞ
KAPTAN KUYUMCULUK'TAN ÖRNEK DAVRANIŞ Samsun Güncel Haber

Tüm Türkiyeyi etkisi altına almaya başlayan Koronavirüs dolayısıyla sosyal hayat neredeyse sıfıra inerken, uyarılar doğrultusunda  Samsun'da duyarlı esnaflar mağazalarını geçiçi olarak kapatmaya devam ediyor.

Son olarak  Koronavirüs vakalarının can almaya devam etmesinden dolayı, Samsun'da faaliyet gösteren Kaptan Döviz ve Kuyumuluk firması da AVM şubelerinin yanı sıra merkez mağazasında da çalışmalara ara verdiğini duyurdu. 

Mağaza yetkilisi Ahmet Gökhan Köse " Siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalışanlarımızın ailelerinin sağlığını düşünüyor ve önemsiyoruz. Bu sebeple 30 Mart 2020 pazartesiye kadar faaliyetlerimize ara vermiş bulunmaktayız. Bu hassasiyetle çalışmalarına ara veren değerli mestektaşlarımıza da teşekkür ediyoruz. Mağazalarımızda tekrar sizlerle bir arada olacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz"dedi. Köse ayrıca kendileri gibi yapılan uyarıları dikkate alıp mağazalarını kapatarak vatandaşların sağlığına önem veren diğer esnaflara da teşekkür ederek sözlerini noktaladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YATAĞINIZI BİRDE BÖYLE TEMİZLEMEYİ DENEYİN
YATAĞINIZI BİRDE BÖYLE TEMİZLEMEYİ DENEYİN
ÇOCUKLARINIZI SALGIN HASTALIKTAN KORUYUN
ÇOCUKLARINIZI SALGIN HASTALIKTAN KORUYUN