Advert

Neslihan Hancıoğlu lanetledi!

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, gazeteci Yavuz Selim Demirdağ'a yapılan saldırıyı sosyal medya üzerinden kınadı.

 Neslihan Hancıoğlu lanetledi!
 Neslihan Hancıoğlu lanetledi!

Neslihan Hancıoğlu, gazeteci Yavuz Selim Demirdağ'a beyzbol sopalarıyla saldıran kalabalık grubu sosyal medya üzerinden lanetleyerek tepki gösterdi.

SAĞLIK DURUMU İYİ
Gazeteci Yavuz Selim Demirdağ evinin önünde kimlikleri henüz tespit edilemeyen 5-6 kişilik bir grup tarafından beyzbol sopalarıyla darp edildi. Demirdağ, başından ve yüzünden aldığı darbeler sonucu yaralanarak, Gülhane Askeri Tıp Akademesi'ne (GATA) izmir escortrıldı. Hastanedeki yapılan tetkikleri temiz çıkan gazeteci, bir süre daha tedbir amacıyla hastanede tutulacak.

CHP Samsun Milletvekili Neslihan  Hancıoğlu ise sosyal medya hesabından, Demirdağ'a yapılan saldırıyı kınadığı bir mesaj yayımladı.

Hancıoğlu'nun yayımladığı mesaj şu şekilde;

''Hiçbir zaman kalemini satmamış, teröristlere boyun eğmemiş değerli gazeteci #yavuzselimdemirağ ‘a yapılan alçakça saldırıyı lanetliyoruz! Savunacakları bir fikir, söyleyecek sözleri olmayan zavallıların bu eylemi çürümüşlüğün, çaresizliğin, tükenmişliğin, acziyetin ta kendisidir!''

SAMSUN SAMSUNHABER SAMSUNGÜNCELHABER NESLİHANHANCIOĞLU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ
DOĞUMU KOLAYLAŞTIRAN ÖNLEMLER
DOĞUMU KOLAYLAŞTIRAN ÖNLEMLER